Nadchodzące koncerty:

VOCAL MASTERCLASS  Z KRYSTYNĄ PROŃKO- KONCERT FINAŁOWY – 1.07.2021 GODZ.18.30

Zapraszamy na koncert finałowy uczestników II edycji  warsztatów wokalnych ,, Vocal Master Class w Gorzowie” prowadzonych przez znakomitą wokalistkę i pedagoga – Krystynę Prońko  i akompaniującym jej pianistą – Przemysławem Raminiakiem. Koncert zakończy się minirecitalem Gwiazdy.

Liczba miejsc ograniczona !

BILETY- 70 zł. – informacje pod nr tel.. 518 66 52 52

MIEJSCE- MUZYCZNE ATELIER NOWA LINIA

GORZOW, WALCZAKA 2A

 

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO  UWAGA! ZMIANA TERMINU – 28.06.-1.07.2021

            W GORZOWIE 

              II MISTRZOWSKIE WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ  

                 

 

     28.06-1.07..2021

ŚPIEWASZ? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach. To już druga edycja „VOCAL MASTERCLASS  W GORZOWIE” w Muzycznym Atelier Nowa Linia. Warsztaty poprowadzi mistrzyni śpiewu, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – Krystyna Prońko. Artystka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Szkolenie zakończy się koncertem uczestników oraz minirecitalem gwiazdy na scenie Muzycznego Atelier. Przy fortepianie zasiądzie znakomity pianista – Przemysław Raminiak.

W programie warsztatów:

-zajęcia z dykcji

-techniki oddechowe

-emisja głosu

-interpretacja tekstu

-koncert finałowy uczestników  z minirecitalem Krystyny Prońko na scenie

Koszt – 900 zł

Cena obejmuje szkolenie, w tym zajęcia indywidualne, poczęstunek w przerwach kawowych ( kawa, herbata, napoje, owoce, przekąski ) oraz lunche.

Noclegi – uczestnicy mogą skorzystać z pomocy organizatora w znalezieniu noclegów na korzystnych warunkach.  

Miejsce – Muzyczne Atelier Nowa Linia /Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej 

Szczegóły pod nr tel. 518 66 52 52

                                         Liczba miejsc ograniczona!

 

Krystyna Prońko – wybitna wokalistka jazzowa, kompozytorka, pedagog,  W swoim dorobku ma niezaprzeczalne polskie hity; „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy”, „Papierowe ptaki”, „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”, „Psalm stojących w kolejce”.Śpiewa pop  Wciąż koncertuje z wybitnymi muzykami, nagrywa płyty, komponuje i pisze nowe piosenki o niezwykłej wartości artystycznej i urodzie dostarczanych wrażeń, bardzo dużo swojego talentu i czasu poświęca pracy pedagogicznej utalentowanej muzycznie młodzieży. 

Z równą łatwością śpiewa pop i standardy jazzowe. Lubi mieszać gatunki muzyczne, bo jak mówi ”nużące jest śpiewanie ciągle tego samego” .

Obecnie pracuje z pięcioosobowym zespołem muzyków , w TRIO albo w duecie z pianistą, często występuje z recitalami, w których towarzyszy jej big band.

Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Dyplom magistra sztuki uzyskała w 1979 roku na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Debiutowała w 1969 roku z zespołem Respekt na I Ogólnopolskim Festiwalu Awangardy Beatowej w Kaliszu. Współpracowała z Czesławem Niemenem, zespołami Refleks, Skaldowie i Czerwone Gitary. W czasie studiów śpiewała w akademickim Big Bandzie, a w latach 1987–1989 występowała z big bandem Gustava Broma.

W 1973 wstąpiła na Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Lublinie i na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie wyróżniono jej interpretacje piosenek „Po co ci to chłopcze” oraz „Umarłe krajobrazy”. Dwa lata później, w 1975 zdobyła w Opolu główną nagrodę. za utwór „Niech moje serce kołysze Ciebie do snu”, czym powtórzyła swój pierwszy sukces. Przebój ten uzyskał także miano piosenki roku w plebiscycie prestiżowego magazynu muzycznego „Non Stop”. Na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu występowała jeszcze wielokrotnie, m.in. w roku 1979, 1980, 1981, 1986 czy 1987.

Według plebiscytu pisma „Non Stop” Krystyna Prońko dwukrotnie – w roku 1975 i 1977 – została uznana za najpopularniejszą wokalistkę w Polsce.

W 1980 roku, Krystynę Prońko powszechnie uznano Piosenkarką Roku. Śpiewała także na jednym z największych festiwali jazzowych Jazz Jamboree, Praskim Festiwalu Jazzowym czy Festiwalu w Castlebar.

W latach 1979–1981 prowadziła klasę śpiewu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez rok pracowała również z młodymi piosenkarzami w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

W 1981 brała udział w wystawionym przez Teatr oratorium Ernesta Brylla do muzyki Wojciecha Trzcińskiego Kolęda-Nocka.

Po wprowadzeniu stanu wojennego przedstawienie zostało zdjęte z afisza, a Krystyna Prońko została zwolniona z pracy tak w Akademii Muzycznej w Katowicach, jak i z Teatru Muzycznego w Gdyni. Wielokrotnie prowadziła warsztaty bluesowe dla wokalistów w Bolesławcu. Od października 2001 prowadziła klasę śpiewu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na Wydziale Artystycznym w Instytucie Muzyki w Lublinie.

W 1991 założyła własne wydawnictwo płytowe Power Music. W okresie 1992–1995 zajmowała się dziennikarstwem muzycznym, prowadziła wiele autorskich programów radiowych m.in. w radiu GdańskKrakówBiałystokSzczecin czy w gorzowskich rozgłośniach radia Gorzów i radia Go.

W 2008 została uhonorowana Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. 

W 2013 wystąpiła na gali jubileuszowej – Opole! Kocham Cię! podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2015 wystąpiła gościnnie na płycie Albo Inaczej
z interpretacją utworów Oszuści oraz Dyskretny chłód.

10 listopada 2018 roku wystąpiła podczas Koncertu dla Niepodległej, gdzie razem z chórem Soundĺn Grace wykonała utwór „Mury” Jacka Kaczmarskiego..

Przez dotychczasowe lata twórczej działalności uczestniczyła w imprezach muzycznych całego świata: USA, Kanadzie, Rosji, Szwecji, Niemczech, Norwegii, Austrii, Anglii, Australii, Czechach, Słowacji, Kubie, Bułgarii, Grecji, Ukrainie, Mołdawii, Azerbejdżanie, Gruzji, Estonii, Łotwie, Białorusi.

Wciąż koncertuje z wybitnymi muzykami, nagrywa płyty, komponuje i pisze nowe piosenki o niezwykłej wartości artystycznej i urodzie dostarczanych wrażeń, bardzo dużo swojego talentu i czasu poświęca pracy pedagogicznej utalentowanej muzycznie młodzieży. 

Z równą łatwością śpiewa pop i standardy jazzowe. Lubi mieszać gatunki muzyczne, bo jak mówi ”nużące jest śpiewanie ciągle tego samego”. Obecnie pracuje z pięcioosobowym zespołem muzyków , w TRIO albo w duecie z pianistą, często występuje z recitalami, w których towarzyszy jej big band.

                                         Walentynkowe Love Songs – koncert 14.02.2020 

W ten wyjątkowy, walentynkowy  wieczór  miło nam będzie gościć wszystkich, którzy zechcą spędzić czas w atmosferze dźwięków w klimacie miłosnym  Koncert poprowadzi wokalistka i puzonistka ANNA NOWIK, która zaprezentuje wzruszające, poświęcone miłości utwory w rytmach swingu, jazzu oraz bossanovy.  Artystka /wokal,puzon/  wystąpi w towarzystwie JANUSZA ,,Kanapy” JĘDRZEJEWSKIEGO /kontrabas/ i PRZEMYSŁAWA RAMINIAKA  /fortepian, instrumenty klawiszowe/  

Anna Nowik – Szczecinianka, obywatelka świata, śpiewająca puzonistka, edukatorka, liderka zespołu Swing Lovers, kobieta pełna pasji i muzycznych inspiracji. Swingująca w sposób ciągły od najmłodszych lat, grając dixieland i swing, porywająca publiczność aksamitnym dźwiękiem puzonu i zaskakująca delikatnym wokalem. Charyzmatyczna, oryginalna, przyciągająca uwagę słuchacza, niebanalna, pełna wdzięku i gracji. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, laureatka wyróżnienia na festiwalu Złota Tarka Old Jazz Meeting w Iławie, laureatka stypendium artystycznego prezydenta miasta Szczecin, laureatka nagrody specjalnej na festiwalu SNAKECITY Jazz Festival w Danii.

.

Janusz „Kanapa” Jędrzejewski – znany z występów w bardzo wielu zespołach jazzowych i rockowych. Ostatnio zaangażowany m.in. w projekcie Jackpot.

Przemysław Raminiak – polski pianista, kompozytor i aranżer.

14.02.2020 – Piątek, godz.19.00.

Muzyczne Atelier Nowa Linia / Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Gorzów, ul. Walczaka 2a 1p.

Bilety:  50 zł  / w dniu koncertu – 60 zł

Informacje dot. zakupu biletów pod nr tel. 518 66 52 52

                                                         MUZYKA FILMOWA WSZECHCZASÓW   

                                              koncert na dwa fortepiany   18.01.2020.  godz.19.00 

 

             DUET FORTEPIANOWY Przemysław RAMINIAK & Joseph SOBOLEWSKI

                     gościnnie wystąpi Mariusz NOWACZYŃSKI – klarnet/ saksofony     

Ten duet –  to spotkanie dwóch niezaprzeczalnie wielkich talentów, połączenie dwóch muzycznych światów, klasyki i współczesności. Obaj panowie zabiorą nas w niezwykłą muzyczną, wzruszającą podróż. Zaproponowany przez artystów wspaniały  repertuar  to najbliższe ich sercom utwory pochodzące z najsłynniejszych ścieżek dźwiękowych do filmów we własnych, ciekawych aranżacjach (Love Story, Lista Schindlera,  Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Blues Brothers, Król Lew, i inne oraz polskojęzycznych: Polskie drogi, Halo Szpicbródka, Vabank, i inne).

To wszechstronni pianiści, doskonale odnajdujący się w różnych stylach muzycznych, choć są całkowicie różni w zakresie wydobycia dźwięku, frazowania i temperamentu. Znakomita wirtuozeria bogata ekspresja oraz impulsywność i brawura Josepha łączy się z błyskotliwością Przemka , który ze swoim spokojem i powściągliwością w inteligentny sposób nadaje puls i trzyma formę całości. 

Słuchanie gry tego duetu to prawdziwa radość. Artystom towarzyszyć będzie MARIUSZ NOWACZYŃSKI – klarnet, saksofony.

Przemysław Raminiak – polski pianista, kompozytor i aranżer. W latach 2001- 2013 współtworzył trio RGG, z którym nagrał pięć albumów i zdobył wiele nagród, m.in.: I Nagrodę na Bielskiej Zadymce Jazzowej (2003), Nagrodę Publiczności i II Nagrodę 27 Internacionale Festival de Jazz de GETXO (Hiszpania, 2003) oraz Klucz do Kariery podczas Gorzów Jazz Celebration (2003). Album Unfinished Story – Remembering  Kosz (2007) został uznany Polską Jazzową Płytą Roku 2007 według dziennika ,,Rzeczpospolita” i rozgłośni Jazz Radio oraz Albumem Roku w kategorii Jazz Instrumentalny (Kameralny) w konkursie Nagrody Polskich Melomanów 2007.  Jest laureatem II nagrody IV Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy (Słupsk, 2003). Wyróżniony statuetką SUKCES przyznawaną przez Klub Rotary (Gorzów, 2008). Jest autorem muzyki do musicalu Leonard i spektaklu Krwawe Gody (2005). 

W 2015 r. założył kwartet jazzowy firmowany własnym nazwiskiem – Przemek Raminiak Quartet i tegoż roku zadebiutował  albumem Locomotive.

 Od 2007r. na stałe współpracuje z Krystyną Prońko i jest dyrektorem artystycznym jej zespołu.

Joseph Sobolewski – pianista koncertowy i akompaniator klasyki, jazzu i muzyki rozrywkowej. W latach 1970-1973 współpracował jako pianista sesyjny z Radiową Orkiestrą Stefana Rachonia w Warszawie, a także ze znanymi kabaretami, m.in.: Kabaret 40-latków, Friko czy Podwierczorek przy mikrofonie. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia pracował jako instruktor fortepianu w Royal Conservatory of Music w Toronto. W tym samym czasie współpracował jako akompaniator z amerykańskimi śpiewakami operowymi i wokalistami jazzowymi oraz miał regularnie  swoje TV shows w Toronto TV channels. Przez ponad 30 lat grałł jako muzyk estradowy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Występował  z big band’em w musicalu Miss Sajgon na scenach w Nowym Jorku i Toronto. Po powrocie do Polski nawiązał współpracę ze znakomitym pianistą jazzowym i rozrywkowym – Przemysławem Raminiakiem, z którym współtworzy duet fortepianowy.

                  

 

,Ach, jak ten śnieg pada” – Koncert RAMINIAK/JARMOC/RAPA Sobota,14.12. godz.19:00.

Szanowni Państwo! Boże Narodzenie za pasem, a my mamy ochotę nie tylko na świąteczne łakocie i przysmaki, ale też na szczyptę grudniowej nostalgii.  Chcemy  podzielić się miłością i energią płynącą z cudownego czasu Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do nas. Zapraszamy na wieczór pełen czarujących bożonarodzeniowych piosenek i kolęd w lekko jazzowym klimacie. Obok znanych: White Christmas, Cicha noc czy Jezus malusieńki, usłyszymy również inne klimatyczne utwory,   m.inGeorgia, Flying to the Moon, Imagine czy Kołysankę Rosemary K. Komedy.

Na naszej scenie wystąpi znakomity Przemek Raminiak – fortepian  oraz jego goście ze Szczecina, równie wspaniali i energetyczni – Małgosia Jarmoc / wokal oraz Wojtek Rapa / wokalista i gitarzysta, aktualny basista legendarnej formacji Czerwono-Czarni. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia:)

 

VOCAL MASTERCLASS – KONCERT FINAŁOWY – Niedziela, 22.09.19.

Zapraszamy na koncert finałowy uczestników I-wszej edycji  warsztatów wokalnych ,, Vocal Masterclass w Gorzowie” prowadzonych przez znakomitą wokalistkę i pedagoga – Krystynę Prońko  i akompaniującym jej pianistą – Przemysławem Raminiakiem. Koncert zakończy się minirecitalem Gwiazdy.

Liczba miejsc ograniczona !

 

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO /  I MISTRZOWSKIE WARSZTATY WOKALNE

MISTRZOWSKIE WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ W GORZOWIE

 19.09 – 22.09.2019

ŚPIEWASZ? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Zapraszamy wokalistów od 16-go r.ż. i na  poziomie zaawansowanym. To pierwsza edycja warsztatów wokalnych „VOCAL MASTERCLASS  W GORZOWIE” w Muzycznym Atelier Nowa Linia  – profesjonalnych zajęć wokalnych. Warsztaty poprowadzi mistrzyni śpiewu, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – Krystyna Prońko. Artystka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Szkolenie zakończy się koncertem uczestników z minirecitalem Krystyny Prońko na scenie Muzycznego Atelier. Akompaniować będzie znakomity pianista – Przemysław Raminiak.

W programie warsztatów:

– zajęcia z dykcji

– techniki oddechowe

– emisja głosu

– interpretacja tekstu

– próby do koncertu finałowego

– koncert finałowy uczestników z zespołem z minirecitalem Krystyny Prońko na scenie Muzycznego Atelier Nowa Linia

Koszt – 700 PLN

Cena obejmuje szkolenie, w tym zajęcia indywidualne, poczęstunek w przerwach kawowych ( kawa, herbata, napoje, owoce, przekąski ) oraz lunche.

Noclegi – uczestnicy mogą skorzystać z pomocy organizatora w znalezieniu noclegów na korzystnych warunkach ( w Domu Nauczyciela bądź  hotelu  – pokój 1-2-osobowy ze śniadaniem).

Miejsce – Muzyczne Atelier Nowa Linia – Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Gorzów, ul. Walczaka 2a

Szczegóły pod nr tel. 518 66 52 52

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

2.07.WTOREK       KRYSTYNA PROŃKO – RECITAL

KONCERT Z OKAZJI NADANIA TYTUŁU HONOROWEGO OBYWATELA MIASTA GORZOWA

Urodziła się w Gorzowie i choć od lat mieszka i pracuje w Warszawie, przy każdej sposobności podkreśla z dumą, że pochodzi z Gorzowa i ciepło wspomina swoje miasto.

We wtorek 2.07. niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, GorzowiankaKRYSTYNA PROŃKO ubogaci grono Honorowych Obywateli Miasta Gorzowa.

Z tej okazji  będziemy mieli wielką przyjemność gościć artystkę w Muzycznym Atelier Nowa Linia w Gorzowie. Wszystkich miłośników jej twórczości zapraszamy na to muzyczne spotkanie. Ciepłe brzmienia, które usłyszymy w lekko jazzującym klimacie i jak zwykle  w doskonałym wykonaniu będą dla nas najprawdziwszym „… lekiem na całe zło ”.

Obok hitów takich jak:  „Małe tęsknoty”, „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy ,,Niech moje serce..”  nasz Honorowy Gość zaśpiewa również polskie i anglojęzyczne utwory oraz standardy jazzowe.

Przy fortepianie zasiądzie znakomity pianista  – Przemysław Raminiak.

 

Nocny szlak kulturalny 29/30.06 – Muzyczne Atelier Nowa Linia / Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – WSTĘP WOLNY

16.30 – 18.00 — otwarte warsztaty wokalne dla dzieci od 5-go r.ż.  – zapisy pod nr tel. 518 66 52 52 do godz.14.00. ( liczba miejsc ograniczona )

18.15 – OTWARCIE WYSTAWY MALARSKIEJ WOJCIECHA PLUSTA – MUZYKA NA PŁÓTNIE

19.15 – 21.00 – MUZYKA FILMOWA  WSZECHCZASÓW – DUET FORTEPIANOWY PRZEMYSŁAW RAMINIAK & JOZEF SOBOLEWSKI

21.30 – 23.00 –  SUMMERTIME  CAFE – WIECZÓR Z MUZYKĄ NA ŻYWO ( JAZZ, SWING, BLUES)

 

         THANKS JIMI, B.B. i DZIĘKI TADEUSZ (NALEPA)  Koncert 19.05. godz.19:00

                           Cichoński/Grabowy DoO

Leszek Cichoński / gitara i vocal / i Tomasz Grabowy/ gitara basowa / – doświadczeni muzycy stworzyli razem duet, w którym chcą wykorzystać wszystkie podobieństwa łączące ich drogi kariery muzycznej, ale też wszystkie różnice dotychczas uprawianej muzyki. Cichoński do tej pory skłaniał się bardziej ku rockowi i bluesowi, a Grabowy ku muzyce jazzowej. Połączenie tych bliskich i równocześnie dalekich doświadczeń daje duet eksplodujący energią z efektownymi solówkami. W trakcie koncertu artyści  zaprezentują szereg standardów muzyki rockowej, bluesowej i jazzowej w niebanalnych interpretacjach oraz kilka zupełnie nowych, napisanych specjalnie dla tego duetu wyjątkowych utworów.

Leszek Cichoński – gitarzysta i wokalista bluesowy, kompozytor i aranżer. Wykładowca warsztatów muzycznych. Organizator ‚,Thanks Jimi Festival’’ we Wrocławiu poświęconego Jimi’emu Hendrix”owi.  Leszek Cichoński napisał „Thanks Jimi” w 2000 roku. Instrumentalna wersja ukazała się na płycie „Thanks Jimi – A Tribute To Jimi Hendrix”, która w 2001 roku została wybrana gitarową i bluesową płytą roku przez czytelników magazynów „Gitara i Bas” oraz „Twój Blues” . Od 2003 roku w maju, na Rynku we Wrocławiu, Wielka Gitarowa Orkiestra pod dyrekcją Leszka Cichońskiego wykonuje utwory Hendrixa w ramach „Thanks Jimi Festival”. Leszek jest autorem projektu ,,Thanks Jimi Symfonicznie’’, w którym wystąpił wybitny amerykański wokalista Malford Milligan (współzałożyciel legendarnej grupy Storyville) wraz z orkiestrą NFM we Wrocławiu. To pierwszy na świecie symfoniczny program z muzyką Jimiego Hendrixa, który pojawi się na płycie jesienią tego roku.

Tomasz Grabowy – czołowy polski basista jazzowy. Od 1995 roku był członkiem grupy „Walk Away”. Pod tym szyldem odbył wiele tras koncertowych z gwiazdami jazzu światowego formatu: Mino Cinelu, Frank Gambale, Erick Marienthal, Randy Brecker, Bill Evans, Dean Brown, Bob Malach. Jako niezależny muzyk współpracował m.in. z Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak, Krystyną Prońko, Dave Samuels (ex Spyro Gyra), Henry McCoullough (ex Joe Cocker). Aktualnie współpracuje ze Zbigniewem Lewandowskim, Mike Russel Band, MFA Kera Band, Trio Marka Radulego, Zbyszek Jakubek Kwartet, Trio Artura Lesickiego, Leszek Cichoński Guitar Workshop oraz prowadzi autorski projekt (z Miłoszem Rutkowskim) – Vibraslap.

TRIO RAMINIAK & GRZESIUK & KONRAD

KONCERT NIEDZIELA  – 5.05. godz.19:30

Niekwestionowani mistrzowie: Cezary Konrad – perkusja i   Przemysław Raminiak – fortepian  wraz  z młodym, bardzo dobrze zapowiadającym się basistą i kontrabasistą – Pawłem Grzesiukiem  połączyli swe siły w specjalnie przygotowanym programie. Ich twórczość bogata jest w fantastyczne kompozycje i niecodzienne aranżacje.  Artyści zagrają kompozycje własne o niepowtarzalnym klimacie oraz fenomenalnie improwizowane standardy jazzowe w  energetycznych rytmach z pogranicza jazzu, fusion i r&b. Serdecznie zapraszamy:)).

 

THE POWER OF BALLADS – Koncert. Piątek 5.04. godz.19.30.

Aleksandra Jach/ vocal i Przemysław Raminiak/ fortepian zaprezentują wybrane, najbardziej ciekawe i nastrojowe wg nich ballady. Usłyszymy m.in. wzruszające i pełne emocji utwory tak genialnych wykonawców, jak Sting, Alicia Keys, George Michael czy Aretha Franklin. Nie zabraknie oczywiście sentymentalnych i niezapomnianych piosenek Czesława Niemena i Andrzeja Zauchy.

Artyści wykonają je we własnych i ciekawych aranżacjach. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie takie klimaty. To idealny pomysł na relaks po pracowitym tygodniu.Repertuar wybrany przez artystów z pewnością umili nam ten wieczór. Serdecznie zapraszamy:).

 

Grażyna ŁOBASZEWSKA – GREATEST HITS w Gorzowie. KONCERT 13.04. Sobota godz.19:00

Grażyna Łobaszewska – jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat!

W repertuarze ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” , „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy”, „Dziwny jest (w repertuarze Czesława Niemena) oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”

Grażynie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE:

Grażyna Łobaszewska – śpiew

Sławomir Kornas – bas, śpiew

Maciej Kortas – gitara

Michał Szczeblewski – perkusja

 

MINOR SWING – tribute to Stephane Grappelli.

 15.03.  godz.19:00.  Piątek

Pamiętacie muzykę lat 30-tych ubiegłego stulecia?…Z wielką przyjemnością wprowadzimy Was w ten niepowtarzalny klimat, kiedy panował swing i jazz, a tworzyli go m.in. Stephane Grappelli czy Django Reinhardt. Znane na całym świecie utwory zaprezentują Państwu Tomasz Krzyżanowski – skrzypce oraz Przemek Raminiak. Zapewniamy wieczór pełen dobrej muzyki i pozytywnej energii.

DARK MORNING – Piotr SCHMIDT & Wojciech NIEDZIELA Duo.  

10.03. godz.18. Niedziela

Znakomity trębacz młodego pokolenia – Piotr Schmidt oraz uznany, niekwestionowany mistrz pianistyki jazzowej – Wojciech Niedziela połączyli swe siły we wspólnym projekcie „ Dark Morning ’’. Ich twórczość bogata jest w fantastyczne kompozycje, niecodzienne aranżacje, fenomenalne improwizacje i niepowtarzalny klimat!

„Dark Morning’’ – to płyta dla tych , którzy cenią sobie naprawdę dobrą muzykę.

Obaj panowie oprócz tytułów naukowych mają jeszcze  niezwykłą zdolność kreowania takiej muzyki, do której chce się wracać i wspólnie z nimi przeżywać niesamowite emocje.

Zapraszamy na mega wydarzenie w Gorzowie.

 

KRYSTYNA PROŃKO TRIO LIVE w GORZOWIE – Niedziela 17.02. godz.18.00

Walentynkowa randka z Gwiazdą

  Krystyna Prońko – ikona polskiej sceny muzycznej, z ogromnym artystycznym dorobkiem wprowadzi nas  podczas tego wyjątkowego wieczoru  w zmysłowy klimat miłości…, a zaśpiewa o pragnieniu, tęsknocie, spełnieniu i …rozstaniu.

Usłyszymy  najbardziej znane i najpiękniejsze piosenki z repertuaru artystki: Małe tęsknoty,  Jesteś lekiem, Niech moje serce kołysze Ciebie i in.

Zapraszamy na tę magiczną, muzyczną randkę z Gwiazdą w kameralnym klimacie, w otoczeniu ciepłych brzmień i, jak zawsze, w doskonałym wykonaniu wokalistki i towarzyszących jej znakomitych muzyków – Adama Wendta / saksofony i Przemysława Raminiaka / fortepian, instrumenty klawiszowe

 

LOVE SONGS – SAX & PIANO /  Koncert Walentynkowy –  Czwartek 14.02. godz.19:00

Romantyczna kolacja, spacer, kino, a może koncert ?  Sposobów na spędzenie walentynek jest sporo.

Duet znakomitych muzyków – Adam Wendt/saksofony i  Przemysław Raminiak -fortepian/instrumenty klawiszowe zaprasza na wyjątkowy koncert walentynkowy. Repertuar wypełnią standardy jazzowe inspirowane tematyką miłosną Usłyszymy najbardziej popularne utwory takie jak: When I fall in love, My One and Only Love, Body and Soul, utwory wielkich wykonawców m.in. Miles’a Davis’a czy Bena Webstera, a także kompozycje własne artystów idealnie wpasowujące się w klimat święta zakochanych.

Wspaniały koncert dla miłośników z jazzowym feelingiem, w gwiazdorskim wykonaniu duetu. Serdecznie zapraszamy 🙂

 

FRANK PARKER TRIO – Koncert   Sobota 12.01.  godz. 20:00

PARKER & RAMINIAK & KUCZ

Znakomity, światowej klasy amerykański perkusista – Frank Parker wspólnie z Przemysławem Raminiakiem – instrumenty klawiszowe oraz  Bartkiem Kuczem – gitara basowa zaprezentują utwory własnego autorstwa i nie tylko. Tego wieczoru artyści ukoją nasze zmysły niezwykle energetycznymi rytmami i dźwiękami z pogranicza takich gatunków jak jazz, fusion i r&b. Serdecznie zapraszamy:)).

 

FRANK PARKER

Amerykański perkusista urodzony w Harley (Illinois). Pierwsze muzyczne kroki w stawiał mając zaledwie 5 lat. W 1991 roku został wybrany najlepszym perkusistą jazzowym w ramach Programu Jazzowego Stowarzyszenia Nauczycieli Muzyki Illinois. W tym samym roku otrzymał również stypendium od Western Illinois University – szkołę tę ukończył w 1995 roku uzyskując zarazem dyplom muzyka.

Nagrania uniwersyteckiego zespołu jazzowego, w których Frank uczestniczy, były nominowane do nagrody Grammy: Jazz At The Crossroads (Jazz na rozdrożu) (1992) i The Third Degree (Trzeci stopień) (1994).

Od 1997 roku współpracował z Williamem Russo w ramach Chicago Jazz Ensemble, otrzymał również zaproszenie do pracy z legendą muzyki R&B – Jerry „Iceman” Butler’em. Następnie dołączył do Orbert Davis Quartet i Patricia Barber Group. W 1999 roku Frank dołączył do Kurt Elling Quartet, z którym występował na arenie międzynarodowej przez pięć lat, zyskując nominację do nagrody Grammy za płytę Man In the Air (Człowiek w chmurach). Frank Parker współpracował z takimi muzykami i zespołami jak: Peven Everett & Seance Divine, Jump Rhythm Jazz Project, Ross Bon & The Mighty Blue Kings, Zzaje, Dee Alexander, Benny Carter, Freddie Hubbard, Jon Faddis, Randy Brecker, Roy Hargrove, Nicholas Payton, Andy Bey, Mark Murphy, Joe Lovano, Bobby Watson, John Patitucci, Marcus Belgrave, Kevin Mohogany, Jon Karl Denson Hendricks, Bob Sheppard, Martin Short, Arturo Sandoval, John Fedchock, Von Freeman, Chris Potter, John Murphy.Frank został wyróżniony na wielu festiwalach między innymi: na Chicago Jazz Festival, Sante Fe Jazz Festival, Montreal Jazz Festival, JVC Jazz Festival, Made in Chicago Jazz Festival, na North Sea Jazz Festival, Monterey Jazz Festival i Pescara Jazz Festival. Muzyk pracuje także jako pedagog gry na perkusji na Uniwersytecie Columbia College.

Obecnie mieszka w USA i Europie i współpracuje z Michałem Urbaniakiem, Marcinem Pospieszalskim, Wojciechem Koniekiewiczem, Marcinem Lamchem, Maciejem Fortuną oraz Ryan’em Socash’em. Prowadzi również swój własny zespół – The Frank Parker Quartet.

PIOSENKA POD CHOINKĘ – KONCERT HANKI ŁUBIEŃSKIEJ  Sobota 22.12 godz.19:00

ŚWIĄTECZNIE I PO POLSKU

Zapraszamy serdecznie na koncert najpiękniejszych polskich piosenek świątecznych oraz kolęd. Utwory przygotowane zostały w wyjątkowo  ciekawych aranżacjach.

Wszystko  to w ciepłej i rodzinnej atmosferze, bo mamy nadzieję, że zabierzecie ze sobą swoich bliskich i spędzicie z nami miłe chwile.

Wystąpią dla Was Hanka Łubieńska- wokal i Przemysław Raminiakfortepian / instrumenty klawiszowe..

MERRY CHRISTMAS BABY – Koncert Świąteczny SOBOTA 15.12. godz.20:00

Maya Koterba – niezwykle utalentowana wokalistka wprowadzi nas w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Usłyszymy znane świąteczne standardy w ciekawych aranżacjach Mayi z repertuaru anglojęzycznych wykonawców, m.in Nat King Cole’a, George’a Michael’a, Dean’a Martina Jacki DeShannon . Nie zabraknie też świątecznych utworów polskojęzycznych, kolęd i pastorałek . O oprawę muzyczną zadba Przemysław Raminiak – kompozytor, aranżer i pianista. Towarzyszyć im będzie Paweł Grzesiuk – z cudownym, ciepłym kontrabasem i gitarą basową. Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór :).

POWRÓCISZ TU – KONCERT DUETU FORTEPIANOWEGO RAMINIAK & SOBOLEWSKI  Piątek 14.12 godz.20.00

 

Koncert połączony z promocją okolicznościowej płyty pt. „100” nagranej przez duet znakomitych pianistów Raminiak & Sobolewski. „100” – to muzyczny pomnik w hołdzie tym, którzy walczyli o naszą wolność. W programie koncertu – tematy ze ścieżek filmowych: Szpieg w masce,  Hallo Szpicbródka,  Charade,  Lista Schindlera urozmaicone standardami jazzowymi oraz własnymi kompozycjami. Artyści wykonają je w oryginalnych, bardzo ciekawych aranżacjach. Serdecznie zapraszamy :).

 

PROJEKT 80’s & 90’s SUPER HITS. sobota 1.12.  godz.19:00

Aleksandra Mleczek /vocal/ przypomni nam niezapomniane utwory wspaniałych, muzycznych lat 80-tych i 90-tych. Usłyszymy słynne hity gwiazd naszej młodości, m.in. Stevie Wonder’a, Michaela Buble, Sade, Michaela Jacksona, Suzi Quatro, George’a Michaela i in. Nie zabraknie też polskojęzycznych kawałków z repertuaru Varius Manx i Maanamu. Zapraszamy serdecznie :).

Vocal – Aleksandra Mleczek
Piano/Instrumenty klawiszowe – Przemysław Raminiak
Gitara – Marek Popis

 PREMIERA PŁYTY pt. „100 ”   Koncert duetu fortepianowego Sobota 10.11. godz. 19:00

Zespół Muzycznego Atelier Nowa Linia pragnie zjednoczyć się z Polakami na całym świecie w obchodach jubileuszu stulecia odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Z tej okazji przygotowaliśmy koncert połączony z premierą okolicznościowej płyty pt. „100” nagranej przez duet znakomitych pianistów Raminiak & Sobolewski. „100” – to muzyczny pomnik w hołdzie tym, którzy walczyli o naszą wolność. W programie koncertu – tematy ze ścieżek filmowych: Szpieg w masce,  Hallo Szpicbródka,  Charade,  Lista Schindlera urozmaicone standardami jazzowymi oraz własnymi kompozycjami. Artyści wykonają je w oryginalnych, bardzo ciekawych aranżacjach. Serdecznie zapraszamy:).

THE BEST OF 70’S  PIĄTEK   26.10.godz.19.30   Koncert Wojtka Mickunasa.

Ten piątkowy, jesienny wieczór artysta ubarwi nam dźwiękami niezwykłej dekady lat 70-tych ubiegłego stulecia. Przypomni nam najpiękniejsze przeboje, we własnych aranżacjach, tak genialnych wykonawców, jak : Elvis Presley, Rod Stewart, Dire Straits, Joe Cocker, Tom Jones , Roberta Flack, Suzi Quatro, Abba czy Leonard Cohen. Nie zabraknie tez polskich utworów. Wojtkowi towarzyszyć będą Józef Sobolewski – fortepian i Ania Kurowska – wokal. Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Sobota 6.10. godz.19.00.  RAINY JAZZ CAFFE / Przemek Raminiak Trio.

Jest to nowy projekt Przemysława Raminiaka – pianisty, kompozytora i aranżera, dojrzałego, lecz nieustannie poszukującego nowych brzmień i wyzwań muzycznych artysty. Przemek ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień oraz nagranych albumów. Na koncercie zaprezentuje zarówno własne utwory, jak i piękne standardy jazzowe /Autumn Leaves ,Waltz for Debby i in./.
Cudowny, ciepły, czasem groźnie brzmiący kontrabas Pawła Grzesiuka zmierzy się z bogatą harmonicznie i mocno osadzoną rytmicznie grą Przemka Raminiaka – fortepian/instrumenty klawiszowe. Towarzyszyć im będzie Maciej Burzyński – instrumenty perkusyjne. Serdecznie zapraszamy:).

 

Piątek 28.09. godz.19:30.   WITAJ NIEZNAJOMY – recital SARY STRAJBEL/ koncert zespołu JAZZA

Sara Strajbel – wokalistka z unikatowym wokalem zaprezentuje utwory takich artystów, jak Dawid Podsiadło, Varius Manx, Lemon oraz Adele, Kings of Leon, Florance and the mashine we własnych, oryginalnych aranżacjach. W drugiej części koncertu zaprezentujemy autorską płytę gorzowskiego zespołu Jazza. Artyści przeniosą nas w świat nastrojowej muzyki instrumentalnej. Wystąpią : Marcin Winkszno/gitara, Paweł Araszczuk/instrumenty klawiszowe, Mateusz Kwiatkowski/ gitara basowa oraz Jay O’brovski/ perkusja. Będzie klimatycznie i energetycznie. Gorąco zapraszamy 🙂

 

15.09.   sobota godz.19.00   CHCĘ CI DAĆ –  KONCERT PRZEMKA SZCZOTKO

Niecodzienny projekt. Jeden artysta z gitarą zastępuje duży zespół.. Dzięki looperowi wprowadza kolejne partie muzyczne do utworu, w tym rytm, motywy instrumentalne, beat box i chóry.  Przemek – uczestnik programów tv  ,,X-Factor”   i  ,,Śpiewaj i tańcz” zaprezentuje swoje wartościowe kompozycje z głębokim przekazem. W projekcie gościnnie wystąpi znakomity pianista – Przemysław Raminiak

 

Sobota 1.09. godz.19.00   KONCERT – ,,TRIBUTE TO AMY WINEHOUSE ” 

Maya Koterba -/ vocal/  przypomni nam największe , niezapomniane utwory Amy Winehouse – znakomitej, nieżyjącej już brytyjskiej wokalistki. Maya zaprezentuje m.in. Back to Back, You know I’m No Good, energetyczne Reheb i wiele innych kawałków w klimacie soul , jazz i R&B. Wystąpi w doborowym towarzystwie muzyków – Paweł Grzesiuk– kontrabas/gitara basowa i Przemysław Raminiak– fortepian/ instrumenty klawiszowe. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Sobota 16.06.  godz.19.00

TOP COUNTRY – BRZMIENIA Z NASHVILLE. KONCERT WOJCIECHA MICKUNASA .
Zapraszamy na wieczór z muzyką ,,country’’ . Wokalista – Wojciech Mickunas odkryje przed publicznością piękno oraz urok dźwięków i rytmów tego gatunku muzyki. Wprowadzi nas w klimat spokoju i miłości , a jednocześnie otoczy nas swoją pozytywną energią.
Usłyszymy słynne hity wszechczasów Johnego Casha , Krisa Kristoffersona , Patsy Cline, Williego Nelsona oraz Elvisa Presleya. Nie zabraknie też polskojęzycznych kawałków.
Wojtkowi towarzyszyć będą  J.Kogut Sobolewski – fortepian i Marian Staszczyk – gitara.
Mówi się, że słuchajacy dżwięków i słów ,, country’’, to najbardziej ustabilizowani uczuciowo ludzie. Może warto im się poddać tego wieczoru ?? I nie tylko tego …?? Będzie niespodzianka !! Włóżcie wygodne buty :))

 

 

 Sobota 26.05. godz.19:00
Posłuchaj ze mną Mamo – koncert dedykowany wszystkim Mamom.

26 maj – to okazja, by zaprosić swoją ukochaną Mamę na koncert do Muzycznego Atelier Nowa Linia. To wyjątkowy prezent , dający możliwość spędzenia wspólnie z Nią wieczoru w atmosferze kojących dźwięków. Muzyczną oprawę koncertu, we własnych aranżacjach, zapewni duet Nowaczyński – saksofony  & Sobolewski – fortepian . Artyści zagrają światowe utwory Charles’a Jobima, George’a Gershwina, nie zabraknie też takich evergreen’ów jak „Le petit fleur ” , ‚,Po słonecznej stronie ulicy’’ ,czy ‚,Summertime ”. Serdecznie zapraszamy :))

 

sobota 19.05. godz.19.00 – Ferajna z kawiarni Sorrento – Wojtek Rapa

Na naszej scenie zagości Wojtek Rapa – wokalista i gitarzysta , aktualny basista legendarnej formacji Czerwono-Czarni. Artysta zabierze nas w sentymentalną podróż muzyczną z różnych epok . Będzie jazz, pop, rock i blues. Nie zabraknie tez utworów własnych. Przypomni nam słynne przeboje Ray’a Charlesa, Blue Brothers, The Beatles ,Tadeusza Nalepy, Krzysztofa Komedy i inne.
Towarzyszyć mu będzie Małgosia Jarmoc – wokal i Przemek Raminiak – fortepian. Będzie energetycznie i niezwykle pozytywnie. Zapraszamy:)

 

sobota 12.05. godz.19.00 – Libertango Fever  – trio Ambrożuk- Popis-Raminiak

Pamiętacie Państwo scenę tańca z filmu ‚, Zapach kobiety” czy ,,Libertango” ?
Te i wiele innych tang w klimacie nuevo oraz słynnych na całym świecie walców ( m.in. Sous ciel de Paris ) , niezwykle ciekawie i emocjonalnie zaaranżowanych będziecie mogli posłuchać w Muzycznym Atelier Nowa Linia. Zagra dla Was trio znakomitych artystów Popis-Ambrożuk-Raminiak ( gitara- akordeon- fortepian). Serdecznie zapraszamy 🙂

 

28.04 – sobota- koncert MINOR SWING – tribute to Stephane Grappelli

Kochani! Pamiętacie muzykę lat 30-tych ubiegłego stulecia?…Z wielką przyjemnością wprowadzimy Was w ten niepowtarzalny klimat, kiedy panował swing i jazz, a tworzyli go m.in. Stephane Grappelli czy Django Reinhardt. Znane na całym świecie utwory zaprezentują Państwu Tomasz Krzyżanowski – skrzypce oraz duet fortepianowy Raminiak & Sobolewski. Zapewniamy wieczór pelen dobrej muzyki i pozytywnej energii.

 

Dobry wieczór Gorzów- koncert /sobota 14.04.  godz.19.00.

Koncert Hanny Łubieńskiej – usłyszymy znane utwory z repertuaru Gershwina, Nat King Cola, Amy Winehouse,Sade, Luisa Armstronga w nowych, przyjemnych dla ucha aranżacjach. Aktorce i wokalistce towarzyszyć będzie duet fortepianowy Raminiak&Sobolewski.

 

10.02 sobota – godz.18.00
Miłość jest najważniejsza – Muzyczne Walentynki 2018  z udziałem Zuzanny Babiak – wokal  i znakomitych pianistów – Józefa Sobolewskiego– i Przemysława Raminiaka.

Usłyszymy walentynkowe hity wszechczasów,  m.in Ray” a Charlesa, Alici Keys, Whitney Houston, Bee Gees , Lionel’a Richie i wiele innych.

26.01.2018 godz. 19:00-21:30

Muzyczny Piątek w Atelier Nowa Linia

Muzyczne Piątki w Atelier Nowa Linia – nowy cykl wydarzeń z muzyką na żywo.
To świetny pomysł dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć weekend przy dobrej muzyce.

Już w najbliższy piątek 26 stycznia będziemy mięli okazję usłyszeć
duet fortepianowy – Józef Sobolewski & Przemysław Raminiak.

 

27.01.2018 godz. 18:00

Karnawałowy wieczór w klimacie Bossa Nova

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór w klimacie Bossa Nova – muzyki pochodzącej z Brazylii,
która łączy jazz z latynoamerykańską sambą. W klimat tych kojących rytmów przeniesie nas
wokalistka Julia Jędrzejczak, a towarzyszyć jej będą Przemysław Raminiak – fortepian
oraz Ireneusz Budny – instrumenty perkusyjne.

 

3.02.2017 godz. 19:00
Musicalowo – jazzowy Recital Hanny Łubieńskiej

W trakcie koncertu pochodzącej z Gorzowa aktorce i wokalistce akompaniować będzie
pianista jazzowy Przemysław Raminiak. Usłyszymy wiele pięknych utworów zarówno
musicalowych, jak i jazzowych. W repertuarze artystki znajdują się piosenki m.in.
Nat King Cole’a, Bobby’ego Troup’a, George’a Gershwin’a i Amy Winhouse.

 

Archiwum

14.01.2018 godz. 18:00

Krystyna Prońko & Przemysław Raminiak – fortepian. Recital Noworoczny w Muzycznym Atelier Nowa Linia

W niedzielę 14 stycznia w Muzycznym Atelier Nowa Linia w Gorzowie będziemy mieli przyjemność gościć wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej – Krystynę Prońko. W trakcie koncertu wokalistce towarzyszyć będzie pianista jazzowy – Przemysław Raminiak.
Usłyszymy takie przeboje jak: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Deszcz w Cisnej” i wiele innych.

Wszystkich miłośników twórczości artystki zapraszamy na prawdziwą ucztę muzyczną.

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

25 listopada 19:00 – Marek Konarski/Michał Wróblewski Duo
Jest to nowy projekt złożony z dwóch muzyków pochodzących 
z Gorzowa Wielkopolskiego,wychowanków Małej Akademii Jazzu.
Artyści mają na swoim koncie wiele nagród
i wyróżnień oraz nagrane albumy. Na koncercie zaprezentują zarówno własne utwory,
jak i piękne standardy jazzowe.

 

Dynamiczny i pełen liryzmu saksofon Marka Konarskiego zmierzy się z bogatą harmonicznie
i mocno osadzoną rytmicznie grą Michała Wróblewskiego.

 

22 września 19:00 – Project Cohen – Urodziny – Koncert Specjalny

9 września 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów muzyki na kolejny solowy recital pianistyczny w wykonaniu Przemka Raminiaka – pianisty, kompozytora i aranżera. Tym razem gorzowski artysta wykona wariacje swoich własnych kompozycji, które znajdują się na jego ostatniej płycie „Locomotive”.
Bilety dostępne po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

 

 

 2 września 19:00
Solowy recital pianistyczny w wykonaniu Przemysława Raminiaka. Gorzowski pianista wykona własne aranżacje oraz interpretacje utworów The Beatles – legendarnego zespołu rockowego z Liverpoolu. Bilety dostępne pod numerem telefonu.

 

 


25 sierpnia 19:00
Koncert ballad Leonarda Cohena w wykonaniu genialnego aktora Cezarego Żołyńskiego
z udziałem najlepszych muzyków:
Przemysława Raminiaka – piano
Marka Popisa – gitara

 

The Beatles w jazzowych aranżacjach
w wykonaniu Przemka Raminiaka
4 sierpnia 19:00
Muzyczne Atelier
Ul. Walczaka 2a
Gorzów Wielkopolski

 

 

Solowy recital pianistyczny Przemka Raminiaka
30 czerwca 19:30
Muzyczne Atelier
Ul. Walczaka 2a
Gorzów Wielkopolski

 

 

 

Recital pianistyczny muzyki improwizowanej w wykonaniu Przemysława Raminiaka
23 czerwiec 19:00
Muzyczne Atelier
Ul. Walczaka 2a
Gorzów Wielkopolski