Urodziła się w Gorzowie i choć od lat mieszka i pracuje w Warszawie, przy każdej sposobności podkreśla z dumą, że pochodzi z Gorzowa i ciepło wspomina swoje miasto.

We wtorek 2.07. niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, GorzowiankaKRYSTYNA PROŃKO ubogaci grono Honorowych Obywateli Miasta Gorzowa.

Z tej okazji  będziemy mieli wielką przyjemność gościć artystkę w Muzycznym Atelier Nowa Linia w Gorzowie. Wszystkich miłośników jej twórczości zapraszamy na to muzyczne spotkanie. Ciepłe brzmienia, które usłyszymy w lekko jazzującym klimacie i jak zwykle  w doskonałym wykonaniu będą dla nas najprawdziwszym „… lekiem na całe zło ”.

Obok hitów takich jak:  „Małe tęsknoty”, „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy ,,Niech moje serce..”  nasz Honorowy Gość zaśpiewa również polskie i anglojęzyczne utwory oraz standardy jazzowe.

Przy fortepianie zasiądzie znakomity pianista  – Przemysław Raminiak.

WTOREK 2.07.  godz. 19:00

Muzyczne Atelier Nowa Linia / Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Gorzów, ul. Walczaka 2a 1p.

www. muzycznanowalinia.pl

fb: muzycznanowalinia

Liczba miejsc ograniczona !

Kategorie: Nowości

Powiązane Posty

Nowości

VOCAL MASTERCLASS – KONCERT FINAŁOWY – Niedziela, 22.09. godz.17.15.

VOCAL MASTERCLASS – KONCERT FINAŁOWY Zapraszamy na koncert finałowy uczestników I-wszej edycji  warsztatów wokalnych ,, Vocal Masterclass w Gorzowie” prowadzonych przez znakomitą wokalistkę i pedagoga – Krystynę Prońko  i akompaniującym jej pianistą – Przemysławem Raminiakiem. Czytaj więcej…

Nowości

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO  19.09-22.09.19

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO W GORZOWIE MISTRZOWSKIE WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ W GORZOWIE       19.09 – 22.09.2019 ŚPIEWASZ? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Zapraszamy wokalistów od 16-go r.ż. i na  Czytaj więcej…

Nowości