Projekt jest wynikiem spotkania trzech wyjątkowych osobowości. Tworzą go: Hubert Pyrgies – wokalista, beatboxer, kompozytor i autor tekstów, znany z zespołu Chonabibe, Stanisław Leszczyński – kompozytor, multiinstrumentalista, członek NeoKlez oraz Gooral oraz Antek Sojka – kompozytor, producent, wokalista.

Z połączenia tych trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż , w którym klasyka miesza się ze współczesnością, a szaleństwo ze spokojem. Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka lawirująca między art popem, elektroniką a hip-hopem zabiorą w podróż Was do świata, który z bajkową beztroską ma jednak niewiele wspólnego.

Inspiracją dla tekstów są wszelkie „niełatwe” tematy, będące często przedmiotem nocnych dyskusji. . Dotyczą rozterek, z którymi mierzy się pokolenie około-trzydziestolatków, jedną nogą tkwiące w młodzieńczej beztrosce, a drugą zamartwiające się przemijaniem i bagażem oczekiwań własnych lub otoczenia.

Debiutancki album projektu ukaże się w przeddzień przedstawienia w atelier Nowa Linia. A występ, z pogranicza koncertu i spektaklu, wprawi Państwa w niezwykle klimatyczny nastrój. Serdecznie zapraszamy:).

Piątek 5.04.  godz. 19:30

Muzyczne Atelier Nowa Linia / Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Gorzów, ul. Walczaka 2a 1p.

Bilety:  1 pula – 50 zł  do 29.03. /  2 pula – 60 zł

Informacje dot. zakupu biletów pod nr tel. 518 66 52 52

Kategorie: Nowości

Powiązane Posty

Nowości

VOCAL MASTERCLASS – KONCERT FINAŁOWY – Niedziela, 22.09. godz.17.15.

VOCAL MASTERCLASS – KONCERT FINAŁOWY Zapraszamy na koncert finałowy uczestników I-wszej edycji  warsztatów wokalnych ,, Vocal Masterclass w Gorzowie” prowadzonych przez znakomitą wokalistkę i pedagoga – Krystynę Prońko  i akompaniującym jej pianistą – Przemysławem Raminiakiem. Czytaj więcej…

Nowości

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO  19.09-22.09.19

VOCAL MASTERCLASS Z KRYSTYNĄ PROŃKO W GORZOWIE MISTRZOWSKIE WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ W GORZOWIE       19.09 – 22.09.2019 ŚPIEWASZ? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Zapraszamy wokalistów od 16-go r.ż. i na  Czytaj więcej…

Nowości